Avslutad | Pant – Torsdag 27 april 2006
1 Skål på hög fot med svart inlägg, stämplad C.Hoff, år 1925, h:12cm d:16,5cm, silver. Vikt 179,2g
1 Matsked, modell Gammal fransk, stämplad F.O. Ahlström, år 1896, silver (monogram). Vikt 51,9g
1 Väggur förgyllt, Westerstrand, tillverkat år 1987 av Töreboda Ur AB, ref:P155 snr:556007, med nyckel & pendel (Ingen funktionsgaranti)
1 Herrur DKNY i stål med datum & läderband, ref:NY-3102 snr:620208 (repig, defekt glas, batteribyte krävs)
1 Herrur Rolex Explorer II stål Ref: 16570, Snr: N218122 med oysterlänk stål samt cert och box
Visa varaPantvaror Klockor
1 Herrur Rolex GMT-Master stål/guld Ref: 1675, Snr: 2861394 med oysterlänk stål/guld samt box
Visa varaPantvaror Klockor
1 Herrur Longines 18K, manuell, datum, läderband, snr:19330660 (graverad), med etui