Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006
Klubbad för
Herrur, Rolex Automatic Datejust guld/stål R275547 plastglas sliten med repor i box
Trombon, Besson London 600 Boosey and Hawkes små lackskador med munstycke i väska
Pantvaror Kamera
Sytemkamera, Canon EOS 1000F Objektiv Canon 35-105mm 4,5,Objektiv Canon 75-300mm 4,0 motljusskydd, Blixt Sunpak auto 355 AF, med bruksanvisningar
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Minolta Dimage defeS404, 4,0 MPixel, med USBkabel minneskort och programvara, i fodra
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Samsung Digimax 401 4,0 mpixl med minneskort 64MB, USBkabel,drivrutin manual ljudkabel