801 - 820 av 845
1...40414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2006

Klubbad för

Ring, med små diamanter, 18K Ø 19, 2,8 g

425 kr

Utrop: 500 kr

Ring, med små diamanter 18K Ø 16 3/4, 1,7 g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, Camé 18K Ø 18 3/4, 1,6 g

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Pansar 18K 49cm 166,0 g

Utrop: 18 200 kr

Halskedja, Ankar 18K 52cm 8,3 g

Utrop: 950 kr

Armband, Pansar något buckligt lås 18K 21cm 8,6 g

Utrop: 950 kr

Collier, X-länk 18K 44cm 14,9 g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Venezia 40cm med Hänge 18K 7,1 g

Utrop: 900 kr

Parti guld, defekt buckligt graverat, 18K 11,2 g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge, 18K 2,5g

325 kr

Utrop: 375 kr

12 Kaffeskedar, Sten Sture Silver

600 kr

Utrop: 475 kr

12 Kaffeskedar, Uppsala Silver

850 kr

Utrop: 475 kr

Armband, Pansar 22cm defekt lås Silver 42,6 g

125 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar Silver 45cm 83,1 g

275 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Cartier i silver, 6 141925, batteri slut skadad i urtavla med läderband slitet

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Omega 18K skadad urtavla små repor och skador manuell med läderband

Herrur, Chronotech quartz med datum, med läderband defekt spänne

650 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Rolex 18K med Presidentlänk, diamantkrans ej orginal 6303630 1979 årsmodell

39 000 kr

Utrop: 41 000 kr

Damur, Omega Seamaster stål, ca 18 1/2cm i box.

4 700 kr

Utrop: 5 200 kr

Herrur, Festina Stål quartz

425 kr

Utrop: 250 kr