Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2006
Klubbad för
Målning, olja på pannå "Fjellbacka" tidigt 1900-tal monogramsignerad 66x96cm, smärre skador
Grafik, 3 Färglitografier lösa blad, alla signerade M. Pyk (Madeleine) H.C 5/20 två onumrerade. ca 21x15cm
Parti, snusdosa (graverad), Nipperask med lock, Saltkar (Borgila) Allt i silver. Snusdosa i horn och oädel metall. skadat gångjärn.