Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2006
Klubbad för
Bestick, 6 Bordsskedar 18cm, Bordsgafflar 17,5cm & Bordsknivar 20cm i silver, modell Rosenholm
Ljusstakar, Ett par ljusstakar i silver höjd 19cm, graverade i botten (små skador och repor)