421 - 440 av 681
1...212223...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2006

Klubbad för

Ring, med grön sten och 2 små diamanter 18K Ø 17 1/4 3,5g

600 kr

Utrop: 550 kr

Ring, med grön sten 18K (skadad) Ø 17 1/2 5,9g

Utrop: 600 kr

Ring, med 2 gröna stenar 18K Ø 18 3,5g

350 kr

Utrop: 425 kr

Klackring, 18K (sliten) Ø 20 10,8g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Slät ring, 14K ograverad, Ø 15 3/4 2,6g

175 kr

Utrop: 225 kr

Smycke, Piercing med vit sten 18K 2,3g

225 kr

Utrop: 275 kr

Slät ring, 23K graverad Ø 16, 5g

550 kr

Utrop: 600 kr

Slät ring, 18K graverad Ø 19 3,7g

325 kr

Utrop: 375 kr

Slät ring, i vitguld, graverad, Ø 18, 18K 6,1g

700 kr

Utrop: 650 kr

Bestick, 6 Bordsskedar 18cm, Bordsgafflar 17,5cm & Bordsknivar 20cm i silver, modell Rosenholm

3 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Smörknivar, 3 smörknivar 16cm i silver, modell Rosenholm

700 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar, 6 st i silver 12cm graverade "MK" finskt silver 830/1000

250 kr

Utrop: 200 kr

Skål, i silver höjd 12cm, graverad i botten

650 kr

Utrop: 800 kr

Kanna, i silver höjd 13cm, graverad i botten

450 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstakar, Ett par ljusstakar i silver höjd 19cm, graverade i botten (små skador och repor)

700 kr

Utrop: 900 kr

Bestick, i norskt silver,10 Tårtgafflar 15cm, 13 Dessertskedar 14,7cm. 830/1000

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, med vita stenar (slitna) Ø 18 1/2, 18K 2,7g

275 kr

Utrop: 325 kr

Ring, med 3 röda stenar, små skador Ø 19 1/4, 18K 4,2g

450 kr

Utrop: 550 kr

Armring, sterling-silver signerad Hans Hansen Danmark 42,3 gr

1 100 kr

Utrop: 150 kr

Ring, slät ring 18K med gravering Ø 15½

Utrop: 125 kr