Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2006
Klubbad för
Olja, på duk, omklistrad på senare duk, 1700-tal, 85x112, ram med div. småskador, "San Sebastian", duk med smärre krackelyrer och små skönhetsfläckar
Servis, 13 Moccakoppar och 12 Fat Blå blomster Kunglig dansk (vissa färgskillnader i dekoren förekommer)