561 - 572 av 572
1...272829 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2006

Klubbad för

Vas, Kosta Boda signerad Bertil Vallien ca 31cm hög

1 200 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Omega Seamaster manuell stål med läderband (behov av service)

900 kr

Utrop: 50 kr

Ring, med gravyr Ø16 3/4

150 kr

Utrop: 175 kr

Vas, Royal Copenhagen ca 31cm hög

900 kr

Utrop: 600 kr

Olja, på duk, omklistrad på senare duk, 1700-tal, 85x112, ram med div. småskador, "San Sebastian", duk med smärre krackelyrer och små skönhetsfläckar

30 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Servis, 13 Moccakoppar och 12 Fat Blå blomster Kunglig dansk (vissa färgskillnader i dekoren förekommer)

325 kr

Utrop: 600 kr

Mikroskop, Ernst Leitz Wetzlar i låda

2 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Fiskerulle, Scientific Anglers 56LA

475 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Ron Thompson Dynadisc 7/8

375 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Airframe AF 4/6

375 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Hi level 3-7

550 kr

Utrop: 50 kr

OMEGA, Seamaster Cosmic, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, skadad boett, läderband, ca 1970.