Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2006
Klubbad för
Ljusstakar, 1 par kombinerbara i nysilver med glasmanchetter. Höjd ca 26cm. Smärre bucklor.
Pennfat, i förnicklat järn med bläckhorn. Längd ca 24cm. Naggad glasinsats. Skönhetsfel
Skål, i stengods, Song dynastin 1100/1200-talet. Jiangx Jizhou. Ø ca 11cm. Höjd ca 6cm. Ifylld kantnagg. skickas ej