41 - 60 av 172
1234...9 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 juni 1997

Klubbad för
Bild saknas

BREITLING herrur automatisk 1987 stålband

9 000 kr

Utrop: 10 000 kr

Bild saknas

OMEGA, speedmaster, herrur, automatisk, stål

Utrop: 5 500 kr

Bild saknas

JAEGER-LE COULTRE, 18K Memovox, automatisk, blå urtavla.

Utrop: 21 000 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K guld med repeterverk, går ej, bucklor.

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

Bild saknas

JAEGER-LE-COULTRE, ATMOS, BORDSUR.

4 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Bild saknas

CARTIER KLOCKA herr stål Must de Cartier quartz ca 1995

Utrop: 6 700 kr

Bild saknas

CERTINA, damur, 18K guld med länk, 18K, manuell, bruttovikt 19 g. 1960-tal

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

MORMORSUR, 18K guld.

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

MORMORSUR, 18K guld med emalj, defekt.

950 kr

Utrop: 950 kr

Bild saknas

OMEGA, seamaster, automatic, doublé med länk , 18K guld. 1981.

Utrop: 4 000 kr

Bild saknas

FICKUR 14K monogram fungerar

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

Klockor Rado

RADO, Florence, quartzur med läderband. 1995.

Utrop: 2 800 kr

Bild saknas

Klockor Philippe Charriol

PHILLIPPE CHARRIOL, damur, stål / guld, datum, quartz, 1991.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Bild saknas

CONSTANT BEUCHAT, damur, silver, fransk, manuell

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

BREITLING, herrur, Chronograph, Colt, quartz, extra länker, garanti, etui

Utrop: 7 500 kr

Bild saknas

LONGINES, damur, 18K guld, manuell, ca. 1950

Utrop: 3 000 kr

Bild saknas

CARTIER SANTOS, automatic, stål.

Utrop: 6 800 kr

Bild saknas

IWC, 18K guld, manuell, ca. 1960

Utrop: 7 900 kr

Bild saknas

OMEGA herrur stål speedmaster automatisk

Utrop: 6 000 kr

Bild saknas

CERTINA, 18K guld, manuell

Utrop: 2 200 kr