Avslutad | Klockor – Lördag 7 juni 1997
NOSTRA, herrur, 18K guld med läderband, liten sekundvisare, manuell, 1970-tal.
TISSOT, 18K guld, Seastar Seven, automatisk, gravyr baksidan (IBM)
ROLEX, oyster perp datejust herur, stål, 1980-tal, svart urtavla, repor i glaset.
Klockor Georg Jensen
GEORG JENSEN, Torun, hängklocka med kedja. Orig.ask.
Klockor Mido
MIDO, herrur, 14K guld, 115, 371900, tavla skadad, manuell
OMEGA, Seamaster, herrur,stål, professional, autom., läderb. och stålband,vattentät 300m, garanti 1996
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, herrur, quartz, 5723, electroplaterad
FICKUR 18K herr med mellanboett i 18K samt klockkedja 18K 21.7g
Klockor Vacheron Constantin
VACHERON CONSTANTIN damur, 18K guld, 1923, manuell
CERTINA, 18K vitguld, damur, 26 diamanter, 811 9287 67, manuell