521 - 540 av 885
1...262728...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2006

Klubbad för

Lampfot, Gunnar Nylund Rörstrand. Höjd utan el- detaljer ca 28cm

150 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstakar, 3st i guldplätterad mässing. Höjd ca 8, 12 resp 17cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Slidknivar, 3 st med slida

500 kr

Utrop: 300 kr

Kastknivar, 4st med slida

225 kr

Utrop: 400 kr

Dolkar, 3st med slida

400 kr

Utrop: 300 kr

Slidknivar, 5st med slida. Slitage, skador

600 kr

Utrop: 300 kr

Slidknivar, 5 st med slida. Slitage, skador

475 kr

Utrop: 300 kr

Vas, i kristall. Liten repa, liten nagg. Höjd ca 20,5 cm

150 kr

Utrop: 300 kr

Rullar, fiskerullar 4st : ABU Garcia, Ambassadeur 5000 samt två st Victory Deluxe. Skador.

950 kr

Utrop: 400 kr

Ring, med pärla 23K, graverad, ojämn skena Ø 16 5,5g

600 kr

Utrop: 525 kr

Ring, 18K Ø 17 1/3, Örhängen ett par 18K 2,7g

Utrop: 375 kr

Halskedja, Venezia 68cm saknar lås, Hänge 18K 13,9g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 44cm 38,9g

Utrop: 4 000 kr

Armband, X-länk 18K 19,5cm 10,6g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med diamanter 6xca 0.02ct 18K vitguld Ø 18 3g

650 kr

Utrop: 525 kr

Klackring, 18K ojämn skena Ø 19 6,9g

550 kr

Utrop: 575 kr

Ring, minst 18K, skadad skena Ø 16 1/3 7,6g

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 18K 48cm 6,2g

Utrop: 650 kr

Ring, med sten, ojämn skena, 18K Ø 16 3/4 2g

175 kr

Utrop: 175 kr

Ring, med stenar 18K Ø 18 1/2 7,9g

Utrop: 875 kr