Avslutad | Pant – Torsdag 16 februari 2006
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 par marmorljusstakar med dekor i brännförgylld brons 30cm (vissa defekter)
Visa varaPantvaror Övrigt
6 figuriner porslin Meissen 1900-tal (2 jägare rem till ett gevär av, 4 fåglar nagg på en nebb)
Pantvaror Mynt
1 bordsur brännförgyld brons? 1800-tal, nyckel, pendel (kanske inte original), vissa detaljer sitter löst
Pantvaror Mynt
1 väggpendyl brännförgylld brons1800-tal Andersson Stockholm, 2 nycklar