Closed | Pawn – Thursday 16 February 2006
Hammered at
Withdrawn
Ceased
Go to itemWithdrawn
Ceased
Go to itemWithdrawn
Pawnitems Miscellaneous
1 pair marmorljusstakar with decor in brännförgylld bronze 30cm (vissa defekter)
Ceased
Go to itemPawnitems Miscellaneous
6 figuriner porcelain Meissen 1900s (2 jägare rem till one gevär by, 4 birds notch on en nebb)
Pawnitems Coins
1 mantelclock brännförgyld brons? 1800s, key, pendulum (kanske inte original), vissa detaljer sitter löst
Withdrawn
Pawnitems Coins
1 väggpendyl brännförgylld brons1800-tal Andersson Stockholm, 2 nycklar