Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2006
Klubbad för
Fiol, någon lagning tvärgående trä på bakstycke, lagning, med stråke i flammigt trä, i äldre etui
Pantvaror Kamera
Parti, Kamera Ricoh E2 snr 30330026, Kamera Minox 35PL, Kamera Praktica LTL med objektiv 35mm
Akvarell, signerad Peter Dahl, (hänv.Bukowskis katalog nr 529 ,utrop 597 eller 598. (d)
Akvarell, Signerad Peter Dahl (hänvisning Bukowskis katalog nr 529, utrop 597 eller 598) (d)