621 - 629 av 629
1...303132 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2006

Klubbad för

Fiol, någon lagning tvärgående trä på bakstycke, lagning, med stråke i flammigt trä, i äldre etui

400 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, APS-kamera Fotonex 4000SL (fujifilm) utan batterier

200 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Olympus Newpic zoom 30-60mm i fodral

175 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Kamera

Parti, Kamera Ricoh E2 snr 30330026, Kamera Minox 35PL, Kamera Praktica LTL med objektiv 35mm

450 kr

Utrop: 50 kr

Akvarell, signerad Peter Dahl, (hänv.Bukowskis katalog nr 529 ,utrop 597 eller 598. (d)

Utrop: 15 000 kr

Akvarell, Signerad Peter Dahl (hänvisning Bukowskis katalog nr 529, utrop 597 eller 598) (d)

10 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Ljusstakar, 1 par i glas 22cm, Ittala

500 kr

Utrop: 75 kr

Armband , bism defekt länk 19,5cm 18K 6,2g

450 kr

Utrop: 525 kr

Tavla, Olja sign Hans Ripa, "Blomsterstilleben" h=73x60cm

650 kr

Utrop: 1 000 kr