Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2006
Herrur, Rolex GMT Master II, stål/guld, K988731, 16713, safirglas, certifikat, box.
Fickur, Savonett 14K med gravyr spricka i urtavla kantskador saknar glas, kedja ej guld
Rolex, Datejust Midesize, nr8097466, stål, safirglas, datum, slitage på visare och urtavla, länken sliten
Herrur, Vacheron Constantin Geneve 4-kantig modell krakelerad urtavla 18K utan band
Gitarr, Akustisk gitarr Morgan med mick, lacken släppt vid halsfot, i gigbag.
Akustisk, gitarr Fender Newporter , rester av tejp och repa på bakstycke, lack defekter mjukt fodral
Elgitarr, halvakustisk Yamaha Aes-1500, motivlack, 1 ratt saknas, hårt fodral
Akustiskgitarr Yairi med mick, DY87TR snr 52285, små lack defekter, hårt fodral