441 - 460 av 506
1...222324...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 januari 2006

Klubbad för

1 Litografi oramad Christian Berg "Prismakomposition 1928" 72/99 1973 (d)

1 Litografi oramad Christian Berg "Murar 1928" 72/99 1973 (d)

1 Litografi oramad av Ulrika Hydman.V 161/320 (d)

Utrop: 700 kr

1 Litografier Staffan Hallström (oramade) (d)

Utrop: 700 kr

1 Litografier Staffan Hallström (oramad) (d)

1 300 kr

Utrop: 900 kr

1Tavla Birger Ericson Birger bl. teknik 21x30 (d)

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla Birger Ericson bl. teknik 21x30 (d)

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Utrop: 800 kr

Utrop: 800 kr

1 Litografi utan ram Ola Billgren 1987 (d)

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

2 st Fotolitografier 1970 Staffan Hallström (d)

600 kr

Utrop: 600 kr

3 st Blyertsteckningar "blommande tång" Abborar på is" "bödeln" (d)

900 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Teckning bläck Staffan Hallström "Skrattarna" (d)

Utrop: 900 kr

1 Litografi oramad HC Staffan Hallström monogram signerad intyg a tergo (d)

325 kr

Utrop: 50 kr

1 Akvarell/blyerts oramad Staffan Hallström-55 (d)

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

2 st oramade litografier Staffan Hallström intygas a tergo (d)

700 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla litografi Cornelius Corneille 43/250 (d)

1 Tavla litografi Cornelius Corneille 113/300 (d)

1 Tavla litografi Cornelius Corneille 26/200 (d)