521 - 540 av 825
1...262728...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 19 december 2005

Klubbad för

Vas, med genombruten kant. Musselmalet Royal Copenhagen. Höjd ca 7,5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Viktsats, i mässing 1817. 1 vikt saknas.

700 kr

Utrop: 500 kr

Presentkort, 2 presentkort från Ticket. giltiga till 2011. Totalt nominellt värde 1200:-

700 kr

Utrop: 600 kr

Bajonetter, 2 Bajonetter med slida. Solingen och Toledo. Slitna

475 kr

Utrop: 300 kr

Oljemålning, målning på pannå, signerad SIIK. ca 45x37cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Armband, Bismarck med berlocker 18K 18cm 16,2g

Utrop: 1 675 kr

Armband, Pansar 18K 20cm 23,8g

Utrop: 2 425 kr

Halskedja, Pansar 18K 51cm 4g

Utrop: 425 kr

Halskedja, Pansar 18K 43cm 1,4g

125 kr

Utrop: 150 kr

Partiguld, defekt, graverat 18K 9,1g

625 kr

Utrop: 725 kr

Ring, något skev 18K 20 1/2 5,6g

Utrop: 625 kr

Örhängen, ett par med diamanter 12xca.0,005ct 18K 1,6g

700 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par 18K 1,5g

Utrop: 225 kr

Hänge, 18K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, 5st något skeva 18K 2,8g

Utrop: 250 kr

Armring, med sten, bucklig 18K 13,3g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 18K 20cm 6,6g

Utrop: 700 kr

Armband, Kejsarlänk säkerhetskedjan saknas 18K 20cm 5,9g

500 kr

Utrop: 500 kr

Armringar, 2st 18K 23,1g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, med sten små bucklor 18K Ø 14,1/4 3,8g

Utrop: 375 kr