Avslutad | Pant – Måndag 28 november 2005
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Sony, Playstation II med en kontroll, scartanslutning, nätkabel och ett spel "Grand Theft Auto San Andreas"
Pantvaror Elektronik
Telefon, Mobiltelefon LG U8120 med laddare och handsfree i kartong. Bunden till tre
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera HP Photosmart 435 (3,1 MP) med anslutningskablar, manualer och kartong.
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera HP Photosmart 435 (3,1 MP) med USB-kabel, manualer och kartong.
Tavla, Olja på duk, signerad Kjell (Kjell Leander - Engström, 1914-1985), motiv från Norrland
Matservis, Villroy & Bosch modell "Riviera", bestående av 12 Tallrikar, 12 Assietter och 12 Djupa tallrikar