881 - 893 av 893
1...434445 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 28 november 2005

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Sony, Playstation II med en kontroll, scartanslutning, nätkabel och ett spel "Grand Theft Auto San Andreas"

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon LG U8120 med laddare och handsfree i kartong. Bunden till tre

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera HP Photosmart 435 (3,1 MP) med anslutningskablar, manualer och kartong.

675 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera HP Photosmart 435 (3,1 MP) med USB-kabel, manualer och kartong.

600 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Olja på duk, signerad Kjell (Kjell Leander - Engström, 1914-1985), motiv från Norrland

1 125 kr

Utrop: 50 kr

Armband, 18 1/2 cm med berlocker 18K 9,3 gr

Utrop: 950 kr

Skål, Orrefors 8 cm hög och 12 cm i diameter

100 kr

Utrop: 50 kr

Silver, 2 Dosor med lock, 1 liten bägare med skador

275 kr

Utrop: 50 kr

Matservis, Villroy & Bosch modell "Riviera", bestående av 12 Tallrikar, 12 Assietter och 12 Djupa tallrikar

3 325 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, LLadro pojke med dragspel 21 cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Lladro duva 13 cm hög

275 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors Lars Hellsten höjd 12 cm/diameter 18 cm med belysningsfot i trä

1 050 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda 28 cm

175 kr

Utrop: 50 kr