661 - 680 av 1 198
1...333435...60 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 21 november 2005

Klubbad för

Litografi, signerad Cecilia Sikström 59/180 55x57 cm i ram utan glas

375 kr

Utrop: 800 kr

Oljemålning, på duk signerad L.Segerstråle 1911 ca 73x101cm

10 300 kr

Utrop: 15 000 kr

Etsning, Signerad Chagall i trycket ca 29x22cm. På passepartout

5 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Tavla, Keramiktavla av Lisa Larsson ca 22x22cm

700 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Bing & Gröndahl höjd ca 29,5cm

300 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, signerad GDR. Höjd ca 25,5cm

100 kr

Utrop: 300 kr

Pistol, Slaglåspistol. Längd 42cm. Skador

2 100 kr

Utrop: 600 kr

Dykset, Dyktub 10/300 Posseidon, Manometer Aqua-sport, Dykväst BC Biscaya Powerlift, Jetstream,Octopus Poseidon

1 900 kr

Utrop: 2 500 kr

Urna, Blue Pheasant Royal Copenhagen. Höjd ca 35cm

1 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Bonbonjär, Fasan med lock. Royal Copenhagen. Längd ca 50cm

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Navigator, Satelitnavigator GPS Pioneer Magellan med manual i kartong

1 225 kr

Utrop: 200 kr

Stativ, Fotostativ Manfrotto 190B

825 kr

Utrop: 350 kr