Avslutad | Pant – Måndag 21 november 2005
Klubbad för
Herrur, Omega Constellation äldre modell, plexiglas, repor i glaset,automatic, doublé med doubléband.Kronan lite glapp
Alliansring, tvåfärgad med små diamanter 5 x ca 0,02ct, några med små skador , åttkantsslipade,Ø 17 18K 3,9g