361 - 380 av 829
1...181920...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 november 2005

Klubbad för

Örhängen, Creoler ett par + ett par tvåfärgade utan lås, 18K, 2,7g

330 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen, ett par Bismarck utan lås, 4,9

Utrop: 725 kr

Teskedar, 6st i silver modell Snäckan (E5-P7), längd 14,2cm - 15,3cm, en sked något defekt.

Utrop: 650 kr

Praktpokal, med lock i metall, kattfotstämplad o årsstämplad I6, höjd 40cm, 713g

2 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Minibägare, i 830-silver, N, höjd 7cm

550 kr

Utrop: 350 kr

Tennskål, på 3 tassfötter Svenskt Tenn Stockholm, S8,Ø23,5cm höjd 8cm

Utrop: 825 kr

Bägare, med lock i vitmetall, F Santesson, Stockholm G6, höjd 19cm

Utrop: 575 kr

Kaffeskedar, 10st i silver modell Florentina, 11,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Quartz, Länk 19cm något defekt lås, Box, ask och cert.

4 900 kr

Utrop: 5 000 kr

Herrur, Seiko Q SQ100 med läderband trasigt!

225 kr

Utrop: 525 kr

Damur, Jacob Jensen Quartz med gummirem sprucken

50 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Junghans Mega Ceramic 017, något repig länk 16,5cm, batteri slut

900 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust guld/stål safirglas, Nr: 16233, länk Jubilé 17,5cm

12 200 kr

Utrop: 15 000 kr

Herrur, Festina Chronograph Quartz alarm, repigt glas, justerbar länk 17cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Diesel DZ-1053 quartz stål med länk 18cm

675 kr

Utrop: 450 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust 18K, Ref: 6917 Presidentlänk 18K 16cm, safirglas, diamanter på glasring (ej orginal) och diamanter på index, certifikat saknas, med box+ask, intyg från Bergströms Ur.

Utrop: 50 000 kr

Gitarr, Suzuki Three S W40A Nagoya Japan med etui

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr