461 - 480 av 501
1...23242526 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 november 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 flugspö "house of Hardy" special edition 3 cane i fodral 1 rulle "House of Hardy" i tygpåse

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bilbana Scalextric med 5 Raksträckor, 8 Böjar, 2 Bilar och 2 Handkontroller samt transformator i org.kartong

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 tennrelief Cesar Baldaccini no.073 "Mao Tse Tung"

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Litografi otydlig sign. 19/35

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla collage okänd

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bronsurna Astri Bergman-Taube (Gjuteri: Herman Begman)

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lockskål Kina skadad

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Oljelampa mässin "made in Germany"

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bordsur metall utan nyckel sk

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

3 st silverskedar te

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

5 Askar med färdigbundna flugor, 3 paket flytlinor, 3 rullar m flytlinor, 1 haspelrulle Daiwa EG2050

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

3 fiskespön(house of hardy,daiwa,abu) ett fodral

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Takampel med röd glaskupa vissa skador

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Tavla Ulf Wahlberg-79 litografi 127/275 (d)

500 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennstop svagkonisk med basring ca 1770 lagningar

1 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennkanna med konisk pip ca 1815 bucklor lagningar

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennkanna revstop ca 1750

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tennkanna med konisk pip ca 1810

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Penna Cross 14k dubblé

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par tennstakar skador

1 400 kr

Utrop: 600 kr