Avslutad | Klockor – Lördag 3 december 2005
ZENITH, damur, Ref nr. 30.0090.297, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, oanvänd
CERTINA, Blue Ribbon, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.
CARTIER, Tank Francaise, Nr. 2303/BB 152070, kronograf, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 2003, fabriks service december 2004, box.
Klockor Revue Thommen
REVUE THOMMEN, Wall Street, Ref nr. 7814004, herrur, bicolour, automatisk, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.
Klockor Revue Thommen
REVUE THOMMEN, herrur, stål, automatisk, safirglas, skeletterad, läderband, originalspänne, box.
Klockor Revue Thommen
REVUE THOMMEN, herrur, Ref nr. 12111.2, stål, automatisk safirglas, datum, liten sekundvisare, glasbaksida, läderband, originalspänne, box.
Klockor Revue Thommen
REVUE THOMMEN, damur, nr. 12501.3, doublé, manuell, safirglas, skeletterad, läderband, originalspänne, oanvänd, box
Klockor Revue Thommen
REVUE THOMMEN, Cricket Club, Ref nr. 10010.2, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, originalspänne, box.
CARTIER, Santos, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, skadad urtavla, originallänk (skadad), viklås, ca 1985.
NIGEDO, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, defekt, läderband, 1950-tal.
CARTIER, Tank, Ref nr. 5057001, Serie nr. 46617, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, cert, juni 1990, box.