561 - 580 av 732
1...282930...37 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 3 december 2005

Klubbad för

Klocktillbehör Rolex

BOX, till Rolex herrur, läder, ytterkartong

Utrop: 700 kr

ZENITH, damur, Ref nr. 30.0090.297, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, oanvänd

Utrop: 3 500 kr

Klocktillbehör Rolex

PASSFODRAL, Rolex, läder

Utrop: 350 kr

FICKUR, "Anton Boström, Uddevalla", silver, ankarur, skadad urtavla, ca 1910.

325 kr

Utrop: 300 kr

CERTINA, Blue Ribbon, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.

300 kr

Utrop: 300 kr

POLHEM, fickur, vitmetall, ankarur, ca 1930.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Record

RECORD, fickur, silver, ankarur, ca 1930.

350 kr

Utrop: 300 kr

CARTIER, Tank Francaise, Nr. 2303/BB 152070, kronograf, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 2003, fabriks service december 2004, box.

Utrop: 18 900 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, Wall Street, Ref nr. 7814004, herrur, bicolour, automatisk, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.

Utrop: 3 500 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, herrur, stål, automatisk, safirglas, skeletterad, läderband, originalspänne, box.

Utrop: 6 900 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, herrur, Ref nr. 12111.2, stål, automatisk safirglas, datum, liten sekundvisare, glasbaksida, läderband, originalspänne, box.

Utrop: 7 500 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, damur, nr. 12501.3, doublé, manuell, safirglas, skeletterad, läderband, originalspänne, oanvänd, box

Utrop: 4 900 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, Cricket Club, Ref nr. 10010.2, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, originalspänne, box.

Utrop: 3 900 kr

CARTIER, Santos, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, skadad urtavla, originallänk (skadad), viklås, ca 1985.

Utrop: 5 900 kr

NIGEDO, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, defekt, läderband, 1950-tal.

Utrop: 150 kr

ROYAL, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

150 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Lagonda

LAGONDA, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, skadad urtavla, defekt, ca 1958.

275 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, herrur, stål, automatisk plexiglas, 1970-tal.

150 kr

Utrop: 150 kr

CARTIER, Tank, Ref nr. 5057001, Serie nr. 46617, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, cert, juni 1990, box.

Utrop: 5 900 kr

BREITLING, Colt, Ref nr. A17035, Serie nr. 1920, herrur, stål, automatisk, mineralglas, datum, läderband, ca 1992.

Utrop: 5 500 kr