841 - 860 av 894
1...42434445 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 31 augusti 2005

Klubbad för

1 Kedja Figaro 50cm, silver. Vikt 187,8g

475 kr

Utrop: 325 kr

6 Punchbägare, silver. Vikt 209,8g

175 kr

Utrop: 50 kr

1 Herrur Omega Quartz i doublé med datum & läderband

1 Savonett 14K med liten sekundvisare, motiv av "Ryska dubbelörnen" (små bucklor, spricka i urtavla, graverad, defekt). S.nr.41467 med kedja i metall

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Damur Tissot 18K med Korridorlänk 18K. Vikt 25,3g

Utrop: 1 800 kr

1 Ring vg med blå stenar & dia ca 16x0,03ct, stl:17, 18K. Vikt 8,19g

2 200 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Damur Habmann vg 14K med blå stenar & dia tot ca 0,48ct, guldlänk vg 14K. Vikt 43,6g

Utrop: 6 200 kr

1 Herrur Breitling bicolour med datum, kronograf, pilotlänk i stål/doublé. S.nr.1.16663, Ref.nr. C13047

Utrop: 13 000 kr

1 Herrur Longines Charles Lindberg i stål med läderband (siffror ngt slitna på ring)

3 600 kr

Utrop: 4 000 kr

1 Herrur Omega Constellation i stål/guld med datum, länk i stål/guld, extra länkbitar, bok, cert & box. S.nr.56443243, Ref.nr.13123000 (låsdel defekt)

Utrop: 5 500 kr

1 Silverskål på fötter, signerad K. Anderson, år 1924. Höjd:15cm, diameter:27cm. Vikt 780,6g

1 Silverfat, signerad K. Anderson, år 1924. Diameter: 27cm (liten buckla). Vikt 534,7g

1 Herrur IWC Flatline quartz i doublé med datum & läderband. S.nr.2262584

1 700 kr

Utrop: 900 kr

1 Herrur Longines 18K med guldlänk 18K (repa i glas). Vikt 60,7g

Utrop: 5 200 kr