101 - 120 av 221
1...567...12 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 19 april 1997

Klubbad för
Bild saknas

Glas Bruksglas

24 GLAS

Utrop: 650 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K guld / vitguld, fantasi, vikt 108 gram

Utrop: 9 000 kr

Bild saknas

ARMBAND, 18K guld / vitguld, fantasi, vikt 105 gram

Utrop: 8 500 kr

Bild saknas

9 GLASS SAMT KARAFF

Utrop: 400 kr

Bild saknas

VAS SAMT URNA, Japan, Vasen troligen tidigt 1800-tal, urnan 1900-tal

Utrop: 2 500 kr

Bild saknas

SPEGEL, förgylld, Gustaviansk

Utrop: 8 000 kr

Bild saknas

SPEGEL, FÖRGYLLD, Gustaviansk

Utrop: 10 000 kr

Bild saknas

LÅDA MED KOPPAR samt mässingsföremål

250 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

Porslin Serviser

RÖRSTRANDSLAMPA samt 8 porslinsdelar

Utrop: 350 kr

Bild saknas

3 TAVLOR STOCKHOMS- MOTIV , 12 BÖCKER, 2 FOTOALBUM

550 kr

Utrop: 300 kr

Bild saknas

Kuriosa Trä

TRÄBRICKA SAMT 2 LJUSSTAKAR, handgjort

Utrop: 350 kr

Bild saknas

33 BESTICK, 2 SKÅLAR, 7 FAT, pewter, silverplated

Utrop: 500 kr

Bild saknas

BIJOUTERIER SAMT silver smycken, spelmarker

Utrop: 750 kr

Bild saknas

7 GRAMMOFONSKIVOR "STENKAKOR" rockmusik, 1 ANTIK GRAMMOFONSKIVA 1800-TAL (UNIK)

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Mattor Orientmattor

MATTA

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Belysning Kristallkronor

KRISTALL-LAMPA

Utrop: 900 kr

Bild saknas

Porslin Serviser

SERVIS, RÖRSTRAND 81 delar

Utrop: 3 000 kr

Bild saknas

DIVERSELÅDA

Utrop: 250 kr

Bild saknas

7 TAVLOR

200 kr

Utrop: 300 kr

Bild saknas

Speglar Mindre speglar

PIGTITTARE

Utrop: 700 kr