121 - 140 av 573
1...678...29 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 maj 2005

Klubbad för

BREITLING, Intruder, Ref nr. A51035, serie nr. 1999, herrur, stål, analog/digital, quartz, safirglas, gummiband, cert, mars 1999, box.

Utrop: 6 800 kr

CARTIER, Tank, nr. 810522609, herrur, 18K guld, quartz, mineralglas, skadad urtavla, gravyr, läderband, ca 1990, box, service november 2000.

Utrop: 12 000 kr

CARTIER, Tank, nr. 6 105520, herrur, förgyllt silver, manuell, mineralglas, skadad urtavla, defekt, läderband, ca 1990.

Utrop: 4 500 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, herrur, Ref nr. 5508-2, doublé, quartz, mineralglas, läderband, ca 1995, etui.

Utrop: 900 kr

SEIKO, Kinetic, herrur, bicolour, safflexglas, dag, datum, glasbaksida, originallänk, cert, december 1996, box.

Utrop: 1 100 kr

OMEGA, herrur, cal 283, serie nr. 14301031, Ref nr. 2792-2SC, guld på stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1955.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

OMEGA, Seamaster Calendar, cal 503, serie nr. 15393174, Ref nr. 2849-4 SC, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1957.

Utrop: 1 400 kr

OMEGA, "Erik Persson, Linde", fickur, boett nr. 1953675, ankarur, silver, monogram, bucklor, ca 1910, kedja gulmetall.

Utrop: 600 kr

Klockor Angelus

ANGELUS, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1967.

Utrop: 350 kr

NOVUS, damur, vitmetall, manuell, plexiglas, 1970-tal, metallänk ej original.

Utrop: 200 kr

CERTINA, herrur, Cal 25-66, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, gravyr, läderband, 1970-tal.

Utrop: 950 kr

BREITLING, Navitimer, Ref nr. 80190, Serie nr. 0583, herrur, stål, quartz, mineralglas, analog/digital, defekt, ca 1992, metallänk ej original.

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

OMEGA, herrur, cal 1365, Ref nr. 191 9242, serie nr. 44423038, 18K guld, quartz, safirglas, integrerad länk, längd 187-193 mm, totalvikt 92,5 gram, ca 1981.

Utrop: 13 000 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Ref nr. 5601, damur, doublé, quartz, mineralglas, datum, går ej, ca 1995, länk 18K guld, längd 177-182 mm, totalvikt 39,1 gram.

Utrop: 2 500 kr

SEIKO, damur, vitmetall, manuell, plexiglas, integrerad länk, 1970-tal.

200 kr

Utrop: 250 kr

CARTIER, Collisee, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, ca 1992, box.

Utrop: 3 000 kr

BAK & LEROY, damur, 18K guld, quartz, mineralglas, pärlemorurtavla, diamanter, integrerad länk.

Utrop: 20 000 kr

CARTIER, Panthère VLC, Cal 83, Serie nr. 183964, herrur, stål/guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk (2-rader), viklås, ca 1992.

Utrop: 12 900 kr

CARTIER, herrur, serie nr. 839640912, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, ca 1994.

Utrop: 12 900 kr

CARTIER, herrur, serie nr. 810450400, 18K guld, quartz, mineralglas, skadad urtavla, läderband.

Utrop: 12 900 kr