41 - 60 av 163
1234...9 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 8 mars 1997

Klubbad för
Bild saknas

3 ST FICKUR, 14K / silver, ngt defekt.

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

PAUL BURÉ fickur 18K, diamanter, ryska örnen med månfas, evig kalender

Utrop: 200 000 kr

Bild saknas

PAUL BURÉ månfas, evig kalender, ryskt vapen med diamanter husarregementet.

Utrop: 160 000 kr

Bild saknas

DAMUR, 18K guld.

Utrop: 1 900 kr

Bild saknas

IWC herrur stål ca 1960 manuell

2 000 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Väggur

STJÄRNSUND, väggpendyl, förgyllt trä, nyckel, går ej.

Utrop: 6 200 kr

Bild saknas

OMEGA, Seamaster, herrur, 18K guld, automat.

Utrop: 5 900 kr

Bild saknas

OMEGA, damur, 18K guld, manuell, br vikt 35,4g.

Utrop: 3 200 kr

Bild saknas

CERTINA damur, 18K guld, bruttovikt 30g manuell ca 1960

Utrop: 2 600 kr

Bild saknas

FICKUR silver 4 st

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Bild saknas

FICKUR silver 3 st Samuel Manschester, Zenith, engelskt spindelur

Utrop: 2 000 kr

Bild saknas

FICKUR 4 st silver

Utrop: 500 kr

Bild saknas

BREITLING, Astromat, herrur, stål / guld nr 462 / 700 limiterade exemplar.

13 300 kr

Utrop: 15 000 kr

Bild saknas

OMEGA, herrur, stål, electronic, f -300 HZ.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

LONGINES ULTRONIC, herrur, stål, 1960-tal.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Bild saknas

Klockor Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN, 18K guld, manuell, rektangulär

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

Bild saknas

SILVERUR, med läderband.

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

SILVERUR, gul utavla med läderband.

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

LONGINES, damur, 18K guld, ca 1910.

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

DAMUR, 10K guld stpl A. LE COULTRE, E. BLANCPAIN.

Utrop: 1 200 kr