21 - 40 av 163
123...9 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 8 mars 1997

Klubbad för
Bild saknas

Klockor Chopard

DAMUR, Chopard, 18K guld, manuell.

Utrop: 8 000 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K rödguld, brosch 18K guld 1957

Utrop: 2 400 kr

OMEGA, Constellation, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, ca 1966, länk 18K + 14K guld.

Utrop: 18 000 kr

Bild saknas

OMEGA, herrur, 18K guld, manuell, guldarmband 18K guld, nyskick, 20år

Utrop: 13 000 kr

Bild saknas

FICKUR SAMT klockkedja antika silver

525 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Klockor Bordsur

TIFFANY, bordsur, sterlingsilver / metall ca 1920.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

LONGINES, fickur, savonett, 18K guld.

2 900 kr

Utrop: 3 100 kr

Bild saknas

JAEGER-LE COULTRE, herrur, 18K guld med läderarmband, manuell, gravyr.

3 700 kr

Utrop: 4 000 kr

Bild saknas

FICKUR, 18K guld, gravyrad, ca. 1912, utan glas.

Utrop: 2 200 kr

LONGINES herr vitguld 18k 100.0g, ultratrone datum, fungerar ca 1970, automatic

Bild saknas

OMEGA, savonett, 14K guld, bucklor.

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Bild saknas

MORMORSUR, 18K guld , gravyr.

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Bild saknas

LONGINES dam 18k vitguld vikt 30g manuell

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Bild saknas

PENDYL förgyllt trä svensk

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Bild saknas

JEAGER-LE COULTRE, herrur, guld 18K

Utrop: 6 000 kr

Bild saknas

Klockor Chopard

CHOPARD, 18K guld med briljanter. Armband 18K

Utrop: 41 000 kr

Bild saknas

OMEGA, herrur, duoblé / stål, quartz, 1989.

800 kr

Utrop: 700 kr

Bild saknas

DAMUR, Leloc, 18K vitguld, med 8 diamanter ca. 0.12 ct., manuell.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Bild saknas

DAMUR, RYSKT, 14K guld.

Utrop: 900 kr