401 - 420 av 454
1...20212223 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 19 januari 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Ikon ca stämplad 1866 Rysk med silver (32*26) skador

2 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sockerskrin silver Polen ca 1920 800/1000

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

1 Ikon 12,5x10 cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kaffekanna Nysilver

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Minolta Compact 8x25

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Oxo med fodral 6x18

325 kr

Utrop: 350 kr

1 Tavla /Charles Sjöholm litografi 38/200 "saluhall" (d)

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cobratelefon (Ericofon) Röd

850 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cobratelefon (Ericofon) Gul

475 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cobratelefon (Ericofon) Grön

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cobratelefon (Ericofon) Grå (fel sladd)

225 kr

Utrop: 300 kr

1 tavla josefina holmlund 1904 olja 70 x50 efter solnedgången

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Barn armband 18k. Vikt 4,09g

650 kr

Utrop: 350 kr