UTGÅR
1 Glasfat Sandström Kaplan -89 vissa repor undertill
1 Elektrifierad uggla keramik (ingen funktionsgaranti)
2 Keramikkrus den ena Gustavsberg (sprickor)
1 Soppterrin med lock nytillverkad
2 ljusstakar i tenn märkta ollers
Utrop: 400 kr
1 Kopparkruka på 3 ben
Utrop: 250 kr
LJUSSTAKAR, 1 par, fransk empire, förgylld brons, höjd 26 cm liten skada
Utrop: 14 000 kr
1 Afrikansk trämask
Utrop: 300 kr
2 Syltkrukor Rörstrand blå/vita
Utrop: 700 kr
1 Orientalisk keramikurna med lock
Utrop: 900 kr
1 Metall kors Ryssland
Utrop: 500 kr
1 Par lampetter i mässing med prismor (1 saknas, flera är skadade)
Onsdag 19 jan 2005
Förfallna panter / Pantbanken Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm