381 - 400 av 454
1...192021...23 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 19 januari 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Glasfat Sandström Kaplan -89 vissa repor undertill

1 Elektrifierad uggla keramik (ingen funktionsgaranti)

2 Keramikkrus den ena Gustavsberg (sprickor)

1 Soppterrin med lock nytillverkad

2 ljusstakar i tenn märkta ollers

450 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparkruka på 3 ben

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

LJUSSTAKAR, 1 par, fransk empire, förgylld brons, höjd 26 cm liten skada

12 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Afrikansk trämask

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

2 Syltkrukor Rörstrand blå/vita

650 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Orientalisk keramikurna med lock

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Metall kors Ryssland

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par lampetter i mässing med prismor (1 saknas, flera är skadade)

500 kr

Utrop: 700 kr