Avslutad | Moderna – Lördag 15 februari 1997
Klubbad för
Bild saknas
MANSCHETTKNAPPAR, med trä, 925 sterling silver, Giertta, 27,0 g
Bild saknas
GLASÖGON, CARTIER, 55/20 förgylld, 025076, med fönsterglas
Bild saknas
LJUSTAKAR, 2 st., cylinderform, 925 sterlingsilver, Torbjörn Haugen 1992, handgj.
Bild saknas
VAS, sign. Paul Kedelv, Flygfors, år 1950-tal, modell "Coquille".
Bild saknas
MARMELADSSKED, 925 sterlingsilver, handgjord, Torbjörn Haugen 1991.
Bild saknas
SERVETTRINGAR, 4 st. 925 sterlingsilver, handgjord, Torbjörn Haugen, 1992.