Avslutad | Pant – Onsdag 6 oktober 2004
Klubbad för
1 Par ljusstakar av trä empire-stil förgyllda palmetter tredelad fot troligen Italien
Pantvaror Övrigt
1 Serveringsbricka keramik med blomstermönster rund metallram med hänklar Rörstrand
Pantvaror Övrigt
2 Figuriner flintgods bemålade England 1800-tal "positiv halare, servitris"
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
1 Figurin flintgods bemålad England 1800-tal"pojke sittande på stubbe med åsna"
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
1 Figurin flintgods bemålad England 1800-tal skador i målningen "Fjöjtist med nothållerska"