2 teskedar i silver
Utrop: 50 kr
Väggpendyl förgylld m nyckel och pendel
Utrop: 350 kr
Tavla Dan Nygård blandteknik 35x27 cm
Utrop: 750 kr
Nationalencyklopedin Supplement I-III (inplastade), samt NE Vitry-Öä nr 20
Utrop: 125 kr
1 Silverfat
Utrop: 250 kr
2 Glasljustakar Orrefors
Tenorsaxofon Buescher True tone Aristocrat Elkhart mod.156
Utrop: 3 500 kr
Tenorsaxofon Tone Craft med etui
Utrop: 2 400 kr
"Lito oramad Peter Dahl 293/375 ""Från Tennstopet"" (d)"
Utrop: 2 500 kr
"Lito oramad Peter Dahl 75/375 ""Från Tennstopet"" (d)"
Utrop: 2 000 kr
1 Akustisk gitarr Samick SC010 med fodral
1 Akustisk gitarr Yamaha C-40 med fodral
Utrop: 450 kr
1 Elgitarr Epiphone modell: Special med fodral (ej org.)
Utrop: 700 kr
1 Elgitarr J&D (SG) med fodral
Utrop: 800 kr
1 Elgitarr Samick med fodral, 1 Förstärkare B-2 bomber
Utrop: 1 200 kr
1 Elgitarr Squire stratocaster (vänster) med fodral
Utrop: 1 300 kr
1 Väggur Westerstrand (div lagningar) med 2 tillhörande lampetter
1 Cd-spelare Pioneer PD-203 ej fjk
Utrop: 225 kr
1 Dvd-spelare Sony Dvp-ns310 med manual, fjk, nätsladd & kartong
1 Vas Edward Hald Fiskgraal Orrefors nr:1270M (liten nagg i botten)
Utrop: 4 300 kr
Pantspecial
Lördag 18 sep 2004
Lagervaror från pantbanker
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm