81 - 100 av 254
1...456...13 Gå till

Avslutad | Pantspecial – Lördag 18 september 2004

Klubbad för

2 teskedar i silver

Utrop: 50 kr

Väggpendyl förgylld m nyckel och pendel

275 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

Tavla Dan Nygård blandteknik 35x27 cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

Nationalencyklopedin Supplement I-III (inplastade), samt NE Vitry-Öä nr 20

325 kr

Utrop: 125 kr

1 Silverfat

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Glasljustakar Orrefors

175 kr

Utrop: 50 kr

Tenorsaxofon Buescher True tone Aristocrat Elkhart mod.156

Utrop: 3 500 kr

Tenorsaxofon Tone Craft med etui

Utrop: 2 400 kr

"Lito oramad Peter Dahl 293/375 ""Från Tennstopet"" (d)"

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

"Lito oramad Peter Dahl 75/375 ""Från Tennstopet"" (d)"

Utrop: 2 000 kr

1 Akustisk gitarr Samick SC010 med fodral

550 kr

Utrop: 750 kr

1 Akustisk gitarr Yamaha C-40 med fodral

600 kr

Utrop: 450 kr

1 Elgitarr Epiphone modell: Special med fodral (ej org.)

650 kr

Utrop: 700 kr

1 Elgitarr J&D (SG) med fodral

Utrop: 800 kr

1 Elgitarr Samick med fodral, 1 Förstärkare B-2 bomber

Utrop: 1 200 kr

1 Elgitarr Squire stratocaster (vänster) med fodral

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Väggur Westerstrand (div lagningar) med 2 tillhörande lampetter

600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror CD-spelare

1 Cd-spelare Pioneer PD-203 ej fjk

Utrop: 225 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Dvd-spelare Sony Dvp-ns310 med manual, fjk, nätsladd & kartong

900 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas Edward Hald Fiskgraal Orrefors nr:1270M (liten nagg i botten)

4 100 kr

Utrop: 4 300 kr