Avslutad | Pant – Onsdag 11 augusti 2004
Klubbad för
Pantvaror Mynt
1 Potpurrikruka sanolikt Sverige 1700-talets andra hälft, dekor av rosenrankor, bladskador
Pantvaror Mynt
1 Pendyl Gust. Ljung Stockholm förjyllt trä (ngt slitet, ngt skadad)