Avslutad | Klockor – Lördag 10 juli 2004
ROLEX, GMT-Master II, Ref nr. 16710, serie nr. Y692597, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, ca 2003, box.
CERTINA, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1930-tal, kedja 18K guld.
OMEGA, De Ville Prestige, Ref nr. 4570.51.00, serie nr. 54724341, damur, stål, quartz, safirglas, originallänk, viklås, cert, april 1995, box.
FICKUR, nr. 79775, ankarur, 18K guld, bucklor, skadat glas, ca 1890, kedja gulmetall.
Klockor Calvin Klein
CALVIN KLEIN, Ref nr. K5121, herrur, stål, quartz, mineralglas, 3 st. perlonband, ca 2003.
OMEGA, Seamaster, Ref nr. 2583.80.00, serie nr. 56215085, damur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, cert, feb 1999.