421 - 440 av 555
1...212223...28 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 maj 2004

Klubbad för

1 Tavla etsning I. Troyen

175 kr

Utrop: 200 kr

1 Orginaltryck av Mucha Alphonse Biscuits MadŠre LefŠvere-Utile 27x19,5 cm

Utrop: 2 100 kr

1 Orginaltryck av Mucha Alphonse Gaufrettes PralinŠes 18x17 cm

Utrop: 1 800 kr

1 Fotografi med ram Lars Tunbjörk 20x25,5 cm (d)

Utrop: 7 000 kr

1 Fotografi med ram Lars Tunbjörk 20x24,5 cm (d)

Utrop: 8 000 kr

1 Fotografi med ram Lars Tunbjörk 36x44 cm (d)

Utrop: 9 000 kr

1 Fotografi med ram Georg Oddner 38x49 cm (d)

Utrop: 10 000 kr

1 Bok "Tio fotografer självsyn och bildsyn" Anna Tellgren, 1 Bok "Landet utom sig Lars Tunbjörk mm.1 Cd Tiofoto

Utrop: 2 000 kr

1 tavla Olof Jernberg olja 32x22 Landskap (d)

Utrop: 3 500 kr

1 Tavla Björn Berg akvarell 16x21 cm "Fiskmarknad" (d)

Utrop: 1 400 kr

1 Akvarell Björn Berg 13,5x19,5 "statarstugan Danderyd" oramad (d)

400 kr

Utrop: 700 kr

1 Tavla olja Fruls Tilpo 35x35 cm "Landhockey" utan ram (d)

2 000 kr

Utrop: 2 700 kr

1 Tavla utan ram olja Fruls Tilpo 82x100 "Ishockey Aristokrat" (d)

8 000 kr

Utrop: 9 500 kr