1 armband m berlocker 18k 18cm. Vikt 20,5g
Utrop: 2 000 kr
1 Halskedja 18k 42cm. Vikt 10g
Utrop: 1 000 kr
1 vas sign. B Wallien.
Utrop: 500 kr
1 par knappar Elvis.
Utrop: 200 kr
1 Pärlcollier med silverlås
Utrop: 400 kr
2 Berlocker 18k, 3 Örhängen 18k. Vikt 4,5g
3 Silverbroscher
Utrop: 300 kr
1 Herrarmbandsur Rolex Oyster Daydate guld o stål.
Utrop: 9 000 kr
1 ring 18k 19mm. Vikt 7g
Utrop: 650 kr
1 Halskedja med hängsmycke c:a 22 k 55 cm.. Vikt 14g
Utrop: 1 400 kr
1 Litografi sign Lennart Rodhe 1966
Utrop: 1 200 kr
1 Litografi sign Olofsson
Utrop: 1 500 kr
1 Litografi sign Schiöler
1 Armband 18k bism. 18,5 cm.. Vikt 17g
Utrop: 1 700 kr
1 Armband 18k 18,5 cm.. Vikt 16g
Utrop: 1 600 kr
1 Armband 18k 18,5 cm x-länk skad.. Vikt 9g
Utrop: 700 kr
1 Halskedja 18k 42 cm. dos.bism.. Vikt 18g
Utrop: 1 800 kr
1 Halskedja 18k 52 cm.. Vikt 31g
Utrop: 3 100 kr
1 Ring 18k. Vikt 6,5g
1 Klackring 18k 18,5 mm.. Vikt 8,5g
Utrop: 850 kr
Lördag 17 apr 2004
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm