Avslutad | Klockor – Lördag 8 maj 2004
J.G. GRAVES, Sheffield, fickur, ankarur, no, 411363, silver, skadad urtavla, nyckel, ca 1880.
NIVADA, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, bucklor, läderband, ca 1963.
ZIOBA DESIGN, herrur, stål, quartz, 2 urverk, mineralglas, läderband, ca 1999.
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Ref nr. 5600, herrur, doublé, quartz, mineralglas, datum, läderband, ca 1990.
AETOS, herrur, kronograf, vitmetall (boett skadad), manuell, metallband ej original, ca 1970.
BREITLING, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1950.
Klockor Tudor
TUDOR, damur, doublé, manuell, plexiglas, skadad urtavla, integrerad länk, längd 165-172 mm, 1970-tal.
CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, ca 1973, metallänk ej original.