Avslutad | Klockor – Lördag 8 maj 2004
ARC, fickur, ankarur, boett nr. 173752, vitmetall, skadad urtavla, rostskadad, 1930-tal.
IWC, Portofino, cal 37521, Ref nr. 3513 1, serie nr. 2589901, boett nr. 2598974, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, datum, läderband, originalspänne doublé, cert, maj 2000, box.
ALFEX, herrur, nr. 5479, doublé, quartz, safirglas, datum, liten sekundvisare, läderband, cert, aug 2003, box.
OMEGA, Genève, Cal 1030, Serie nr. 35833778, Ref nr. , herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, defekt, ca 1973, metallänk ej original.
ADIDAS, herrur, stål, quartz, mineralglas (skadat), datum, defekt axel, integrerad länk, ca 1998.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 16013, serie nr. R336247, herrur, stål/guld, automatisk, plexiglas, datum, skadad boett, Jubileelänk, cert, augusti 1988.
CARTIER, Tank, nr. 6 181752, herrur, förgyllt silver, manuell, mineralglas, läderband, box.
Klockor Nilax
NILAX, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1969, box.
Klockor Facit
FACIT, Tuff, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Facit
FACIT, midsize, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Facit
Klockor Facit
TIDÉNA, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Edox
EDOX, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1969.
Klockor Edox
EDOX, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, skadad urtavla, konstläderband, oanvänd, ca 1969.
Klockor Edox