221 - 240 av 391
1...111213...20 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 21 februari 2004

Klubbad för

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k ankar 53,5 cm.. Vikt 199,5g

Utrop: 18 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k 19 cm. Fiskben. Vikt 12g

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k med berlocker 20 cm.. Vikt 15g

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Video

1 Videokamera med laddare ( Sony )

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armring med stenar. Vikt 23g

1 700 kr

Utrop: 2 300 kr

1 Oljemålning Josefina Holmlund ca 25x35 Krackelerad i guldram

Utrop: 6 000 kr

3 Ringar (1 Skad), 1 Örhänge 18k. Vikt 7g

Utrop: 500 kr

1 Fickur 18k ( glas saknas) skad.

2 600 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Stoppur

100 kr

Utrop: 150 kr

1 Armbandsur Tissot

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

4 Granat-örhängen. Vikt 5g

225 kr

Utrop: 500 kr

1 Ring med dia tot c:a 0,20 ct. 16, 5 mm

Utrop: 1 000 kr

1 Ring med stenar 16,5 mm.. Vikt 3g

175 kr

Utrop: 300 kr

1 Golfset i bag ( 9 järn Mizuno 1 putter 1 driver,calloway + 2 )

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring , 2 Örhängen, 1 Halskedja 1 Hängsmycke c:a 22 k. Vikt 60g

1 Herrarmbandsur Breitling Colt , med sert i box

Utrop: 9 500 kr

1 Halskedja 18k 1 Armband 18k 55 cm. 18,5 cm.. Vikt 6g

3 Ringar 18k med stenar 18 mm.. Vikt 10g

2 Ringar 2 Örhängnen 18k 1 Armband 18k. Vikt 10g

1 vas silver sign. J L