321 - 340 av 484
1...161718...25 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 11 februari 2004

Klubbad för

1 armband x-länk (1 säkerhetsåtta saknas) 18cm rg 18k. Vikt 15,3g

Utrop: 1 350 kr

1 brosch med orientaliska pärlor från 1920-talet rg 18k. Vikt 2,9g

200 kr

Utrop: 300 kr

1 par manchettknappar rg 18k. Vikt 13,2g

Utrop: 1 250 kr

1 armring stel (graverad) massiv rg 18k. Vikt 52,7g

Utrop: 4 700 kr

1 ring med monogram stl:17,5 rg 14k. Vikt 15,2g

Utrop: 1 050 kr

1 Bulgari hänge "hjärta" rg 18k med lädersnodd med bulgari lås. Vikt 22,3g

4 100 kr

Utrop: 2 300 kr

1 par kreoler rg 14k,1 par kreoler rg,1 par örhängen med vita stenar 18k,1 ring m.gula sten 23k. Vikt 14,2g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

1 par granatörhängen, 1 granatring i förgyllt silver. Vikt 5,6g

Utrop: 450 kr

1 par hängande silver örhängen. Vikt 4g

75 kr

Utrop: 100 kr

1 collier, 1 par kreoler, 1 armring allt i silver. Vikt 44,5g

100 kr

Utrop: 150 kr

1 hänge med "rökfärgad sten" med silverkedja 52cm. Vikt 23,7g

300 kr

Utrop: 300 kr

1 pansararmband 18cm rg 18k. Vikt 24,3g

1 650 kr

Utrop: 2 150 kr

1 armband fantasi 18cm rg 18k. Vikt 25g

Utrop: 2 200 kr

1 armabnd x-länk med stav 19,5cm rg 18k. Vikt 18,5g

Utrop: 1 650 kr

1 damur omega med länk manuell & 10 dia tot ca 0,15ct rg 18k. Vikt 28,2g

Utrop: 2 300 kr

1 slät ring, 1 ring med dia 7x ca 0,01ct 17 1/4 & 17,5 18k. Vikt 5,8g

Utrop: 700 kr

1 citizen promaster stål/double ej orginalarmband

Utrop: 1 200 kr

1 Mont Blanc penna "större modell" kulspets med diskret gravyr, certifikat & box

750 kr

Utrop: 900 kr

1 Herrarmbandsur Tissot 18k i graverad boett med läderband i ask. Vikt 29,3g

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

1 herrarmbandsur Cartier Chronoscaph "21" #2424/12345PL med certifikat och box

Utrop: 13 000 kr