281 - 300 av 473
1...141516...24 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 6 mars 2004

Klubbad för

Klockor Bordsur

SWIZA, väckarur, gulmetall, mekanisk, ca 1960.

Utrop: 350 kr

Klockor Bordsur

LOOPING, väckarur, metall, 8-dagars.

650 kr

Utrop: 600 kr

JAEGER, väckarur, gulmetall, sliten boett, 2-dagars.

Utrop: 600 kr

OMEGA, stoppur, vitmetall, mekanisk, 1970-tal.

Utrop: 400 kr

DIVERSE ARMBANDSUR, 8 st, vissa defekta.

125 kr

Utrop: 150 kr

TISSOT, herrur, stål, manuell, plexiglas (skadat), liten sekundvisare, skadad urtavla, ca 1955, metallänk ej original.

100 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Svalan

SVALAN, Sportsman, herrur, 29 mm, stål, hammarautomat, plexiglas, liten sekundvisare, defekt, 1940-tal.

100 kr

Utrop: 150 kr

REX, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, bucklor, läderband, ca 1953.

Utrop: 900 kr

Klockor Lemania

LEMANIA, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1953.

850 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, Alarm-Date, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, alarm, metallänk, ca 1969.

Utrop: 600 kr

Klockor Girard-Perregaux

GIRARD-PERREGAUX, Gyromatic, serie nr. 2119476, herrur, stål, automatisk, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1960.

1 900 kr

Utrop: 1 950 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1957.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Världsmästarur, herrur, stål, manuell, plexiglas, ca 1955, metallänk ej original.

375 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Yema

YEMA, herrur, vitmetall, digital, manuell, plexiglas (sitter lös), datum, läderband, ca 1970.

Utrop: 800 kr

TISSOT, Seastar, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960.

Utrop: 350 kr

Klockor Movado

MOVADO, herrur, 29 mm, guld på stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

600 kr

Utrop: 700 kr

Klockor Fortis

FORTIS, Eastern Star, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, sliten boett, läderband, ca 1967.

300 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Movado

MOVADO, herrur, 30 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

750 kr

Utrop: 550 kr

BALDER, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1950.

Utrop: 250 kr

TECHNOS, Birka, herrur, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1955.

100 kr

Utrop: 150 kr