Avslutad | Skattjakt – Tisdag 10 februari 2004
Klubbad för
Klockor Atlantic
ATLANTIC, Världsmästarur, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, skadad urtavla, skadad boett, läderband, 1950-tal.
RING, ca. 18K guld, safir med 2 sprickor och lite nagg i kanten, ca. 1,20 ct, stl. 18 mm, 4,6 g.