Avslutad | Klockor – Lördag 10 januari 2004
OAKLEY, Timebomb, herrur, 18K guld, inertial generator, glasbaksida, gravyr, integrerad länk, viklås doublé, limiterad upplaga No. 50/100, totalvikt 343 g, box.
ANNE KLEIN, damur, gulmetall, quartz, mineralglas, integrerad länk, 5 st. x-tra boettringar, box.
Klockor Gucci
GUCCI, Ref nr. 3600 M, herrur, stål, quartz, safirglas, originallänk, viklås, cert, maj 1999.
CARTIER, Tank, Nr. 76846/366001, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, skadad urtavla, läderband, cert, 1987, box.
OMEGA, Seamaster Cosmic, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, dag, datum, länk 18K guld, längd 210 mm, ca 1970, box.
OMEGA, Suverän, cal 30T2PC, serie nr. 10369806, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1945, metallänk ej original.
OMEGA, Seamaster, Ref nr. 2531.80.00, serie nr. 60303745, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, cert, november 1998, box.
Klockor Roamer
ROAMER, Vanguard, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal, oanvänd.
Klockor Roamer
ROAMER, Searock, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, dag, datum, läderband, ca 1970, oanvänd.
Klockor Roamer
ROAMER, Searock, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970, oanvänd.
Klockor Roamer
ROAMER, Searock, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Roamer
ROAMER, Vanguard, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1960, oanvänd.
Klockor Roamer
ROAMER, Anfibio, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1968.
Klockor Roamer
ROAMER, Searock, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, konstläderband, ca 1970, oanvänd.