41 - 60 av 452
1234...23 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 10 januari 2004

Klubbad för
Bild saknas

Klockor Eterna

ETERNA, Executive, herrur, doublé, quartz, plexiglas, läderband, ca 1980, box.

700 kr

Utrop: 800 kr

X-LÄNK, 18K guld, längd 166 mm, vikt 31.1 gram.

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, läderband, 1970-tal.

Utrop: 1 500 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, bicolur, quartz, mineralglas, analog/ digital, originallänk, ca 1980.

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Beat, herrur, aluminium, quartz, digital, integrerad länk, viklås, ca 2000.

150 kr

Utrop: 200 kr

LÄNK, 18K guld, längd 155 mm, vikt 93 gram.

LÄNK, 18K guld, längd 163 mm, vikt 13.8 gram.

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, fickur, ankarur, silver, skadad urtavla, gravyr, ca 1916.

500 kr

Utrop: 450 kr

J.WAHLGREN Stockholm, fickur, ankarur, silver, nyckeldragare, skadad urtavla, ca 1880.

Utrop: 400 kr

OMEGA, fickur, ankarur, silver, skadad urtavla, ca 1911.

400 kr

Utrop: 450 kr

VIKING, fickur, ankarur, silver, ca 1930, kedja vitmetall.

300 kr

Utrop: 350 kr

ALPHA, fickur, ankarur, doublé, ca 1910.

Utrop: 450 kr

C.J. Bergqvist, Bredgrind, fickur, ankarur, silver, bucklor, ca 1910.

Utrop: 350 kr

FICKUR, metall, ca 1890.

Utrop: 200 kr

OMEGA, fickur, ankarur, vitmetall, skadad urtavla, ca 1940.

Utrop: 450 kr

EXAKT, fickur, ankarur, savonett, doublé, ca 1940.

Utrop: 750 kr

THIEL, fickur, vitmetall, alarm, går ej, ca 1940.

Utrop: 450 kr

VIKING, fickur, ankarur, doublé, sliten boett, defekt, ca 1920.

Utrop: 250 kr

BIKUPAN (L.U.C), fickur, ankarur, nyckeldragare, silver, skadad urtavla, ca 1890.

350 kr

Utrop: 400 kr

P.W.C, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, 1940-tal.

Utrop: 200 kr