Avslutad | Klockor – Lördag 10 januari 2004
MONDIA, Littoral, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1967, oanvänd.
MONDIA, Moonstone, herrur, plast, manuell, plexiglas, datum, perlonband, oanvänd, ca 1970.
HERRUR, "United States of America", gulmetall, manuell, plexiglas, läderband, oanvänd, ca 1980.
Klockor Enicar
ENICAR, Star Jewels, herrur, stål, manuell, plexiglas (skadat), datum, läderband, ca 1970, oanvänd.
CITY, Saint Tropez, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, läderband, ca 1975, oanvänd.
LONGINES, Flagship HF, cal 6952, Ref nr. 4005, serie nr. 51528284, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1968, oanvänd.
Klockor Michel Herbelin
MICHEL HERBELIN, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, konstläderband, ca 1980, oanvänd.
Klockor Festina
FESTINA, herrur, gulmetall, quartz, mineralglas, datum, integrerad länk, 1990-tal oanvänd.
OMEGA, damur, cal 482, serie nr. 17478107, doublé, manuell, plexiglas, läderband, ca 1961.
CARTIER, Tank, nr. 366001/81492, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, ca 1989, metallänk ej original, box.
DAMUR, 18K vitguld, manuell, plexiglas, formverk, diamanter, briljanter, skadad urtavla, går ej, metallänk ej original, ca 1930.
CARTIER, Tank, nr. 366001/84832, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, ca 1988.
MONDAINE, "Volvo 850", herrur, vitmetall, quartz, mineralglas, metallänk, oanvänd, ca 1992.
MONDAINE, Ecomatic, herrur, metall, automatisk, plexiglas, datum, glasbaksida, läderband, ca 1992, oanvänd.
Klockor Citizen
CITIZEN, Racing, herrur, digital, bicolour, quartz, mineralglas, kronograf, alarm, plastband, viklås, oanvänd, ca 1985.