181 - 200 av 470
1...91011...24 Gå till

Avslutad | Julklapps – Söndag 14 december 2003

Klubbad för

SILVER FÅGEL, 90 g

400 kr

Utrop: 500 kr

Silver Bricka

BRICKA, silver 800/000 vikt ca 1.4 kg

Utrop: 4 800 kr

SILVER SPEGEL silver 800/000 smärre skador på spegeln

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

COLLIER, citriner, 9 rader, lås 18K

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer Pennor

CROSSPENNOR, blyerts och kulspets (bucklor)

Utrop: 600 kr

ARMBAND, 18K guld "x-länk" vikt 27,8 g. längd 19,5 cm.

Utrop: 2 200 kr

COLLIER, 18K guld doserad "Bismark", vikt 29,9 g. längd 42 cm.

Utrop: 2 400 kr

ARMBAND, 18K guld,vikt 26,1 g. längd 19 cm.

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

ARMRING, 18K guld, vikt 77,9 g. ABJ Stockholm 1945, reliefdekor.

6 000 kr

Utrop: 7 500 kr

RING, 18K guld med smaragd samt åttkantslipade diamanter, stl 16 3/4 mm.

Utrop: 1 700 kr

COLLIER/HÄNGE, kors, sodalit.

Utrop: 1 900 kr

COLLIER peridot, rutil

Utrop: 2 800 kr

COLLIER tigeröga, agat.

Utrop: 1 600 kr

ARMBAND agat samt pärlemor, 6 -radigt.

Utrop: 1 400 kr

RING, platina med 2 mediumslipade diamanter totalt ca 0,88 ct ca K(TCAPE)/VS,SI, stl 16 3/4 mm.

7 400 kr

Utrop: 6 900 kr

COLLIER agat

Utrop: 2 050 kr

COLLIER rosenkvarts

Utrop: 600 kr

COLLIER bergkristall, citrin.

Utrop: 500 kr

2 ARMBAND rosenkvarts

Utrop: 300 kr

ARMBAND akvamarin, sodalit.

Utrop: 1 300 kr