Avslutad | Klockor – Lördag 1 november 2003
CARTIER, Pasha, Nr. 2412/522786 CD, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, 2003, box, MARKNADSVÄRDE : 32.000 kr.
OMEGA, Constellation, Calendar, herrur, cal 504, serie nr. 16563662, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, gravyr, läderband, ca 1963.
JAEGER-LE COULTRE, Memovox, herrur, 33 mm, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1958.
Klocktillbehör Verktyg
URMAKAR SVARV, med belysning, diverse svarv verktyg, 44 st chuckar, mått : 2-70 mm, 3st tappmått i ask, rundförsänkarsats i ask.
CHRONOGRAPHE SUISSE, kronograf, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, bucklor, läderband, 1940-tal.