521 - 527 av 527
1...252627 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 1 november 2003

Klubbad för

CARTIER, Pasha, Nr. 2412/522786 CD, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, 2003, box, MARKNADSVÄRDE : 32.000 kr.

Utrop: 19 900 kr

OMEGA, Constellation, Calendar, herrur, cal 504, serie nr. 16563662, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, gravyr, läderband, ca 1963.

Utrop: 2 900 kr

JAEGER-LE COULTRE, Memovox, herrur, 33 mm, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1958.

Utrop: 5 900 kr

Klocktillbehör Verktyg

URMAKAR SVARV, med belysning, diverse svarv verktyg, 44 st chuckar, mått : 2-70 mm, 3st tappmått i ask, rundförsänkarsats i ask.

Utrop: 9 000 kr

VIBROGRAF, mätinstrument för ur, mikrofon, extra elektronrör, olja.

1 525 kr

Utrop: 1 500 kr

CHRONOGRAPHE SUISSE, kronograf, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, bucklor, läderband, 1940-tal.

Utrop: 2 800 kr

JAEGER-LE COULTRE, Memovox, cal 825, Ref nr. 855, verk nr. 1114619, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, fabriksservad mars 2001, ca 1963.

16 800 kr

Utrop: 17 000 kr