Avslutad | Klockor – Lördag 4 oktober 2003
CARTIER, Tank, herrur, förgyllt silver (skadad), manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband.
ROLEX, Oyster Perpetual, Date, Ref nr. 15200, serie nr. P317444, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, cert, november 2000.
ROLEX, Oyster Perpetual, Date, Ref nr. 15200, serie nr. K776606, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, ca 2002.
ROLEX, Cellini, serie nr. 4304149, damur, 18K vitguld, manuell, safirglas, läderband, originalspänne i stål, ca 1976.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, herrur, cal 23-300, Ref nr. 3543, serie nr. 1147644, boett nr. 2667141, 18K guld, manuell, safirglas, läderband, originalspänne 18K guld, ca 1971, box.
BREITLING, Chronomat Longitud, Ref nr. A20348, serie nr. 29558, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, UTC, Ref nr. A61172, serie nr. 4225, läderband, ca 2003, box.
ROLEX, Oyster Perputal, Date, Ref nr. 6917, serie nr. 7616854, damur, stål/vitguld, automatisk, plexiglas, datum, Jubileelänk (extra länkbitar), servad 1996, cert, september 1983.
CARTIER, Santos, nr. 1057930/31375, damur, stål/guld, quartz, safirglas, originallänk, viklås, cert, mars 1995.
ROLEX, Oyster, serie nr. 53591, midsize 29 mm, stål/guld, manuell, plexiglas, (renoverad urtavla), (bakboett skadad), läderband, 1940-tal.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, Golden Ellipse, herrur, manuell, safirglas, läderband.