281 - 300 av 634
1...141516...32 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 september 2003

Klubbad för

1 Kaffekanna med trähandtag importstämplad h. 17cm

Utrop: 1 200 kr

1 Silverskål Hallbergs 1910-tal diam. 22,5cm / h. 10cm

2 700 kr

Utrop: 700 kr

6 Matgafflar, 5 Matknivar, 1 Ostkniv Svensk (buckla)

Utrop: 1 400 kr

6 Matskedar, 5 Bordsskedar Svensk

Utrop: 1 300 kr

5 Smörgåsgafflar, 12 Kaffeskedar Svensk

Utrop: 900 kr

3 Bordsgafflar, Bordskniv, 1 Thésked

300 kr

Utrop: 450 kr

1 HERRARMBANDSUR OMEGA 18 K MED LÄDERBAND(BATTBYTE)

1 800 kr

Utrop: 1 450 kr

1 HERRARMBANDSUR LONGINES 18 K MED LÄDERBAND

1 300 kr

Utrop: 1 450 kr

1 HERRUR SEIKO

50 kr

Utrop: 75 kr

1 SAVONETT WALTHAM(SEVICEBEHOV) DOUBLÉ

350 kr

Utrop: 250 kr

1 HERRARMBANDSUR ROLEX OYSTER EJ ORGINALBAND STÅL

3 900 kr

Utrop: 2 400 kr

1 VÄCKAR-UR JAEGER LE COULTRE #720811 DOUBLÉ

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

1 HERRUR EBEL 18 K"IN GOD WE TRUST" MED BAND(EJ ORGINAL) 18 K. Vikt 67,09g

Utrop: 18 000 kr

1 HERRARMBANDSUR CERTINA 18K GRAVERAD MED DOUBLÉBAND

850 kr

Utrop: 725 kr