1 Kaffekanna med trähandtag importstämplad h. 17cm
Utrop: 1 200 kr
1 Silverskål Hallbergs 1910-tal diam. 22,5cm / h. 10cm
Utrop: 700 kr
6 Matgafflar, 5 Matknivar, 1 Ostkniv Svensk (buckla)
Utrop: 1 400 kr
6 Matskedar, 5 Bordsskedar Svensk
Utrop: 1 300 kr
5 Smörgåsgafflar, 12 Kaffeskedar Svensk
Utrop: 900 kr
3 Bordsgafflar, Bordskniv, 1 Thésked
Utrop: 450 kr
UTGÅR
1 HERRARMBANDSUR OMEGA 18 K MED LÄDERBAND(BATTBYTE)
Utrop: 1 450 kr
1 HERRARMBANDSUR LONGINES 18 K MED LÄDERBAND
1 HERRUR SEIKO
Utrop: 75 kr
1 SAVONETT WALTHAM(SEVICEBEHOV) DOUBLÉ
Utrop: 250 kr
1 HERRARMBANDSUR ROLEX OYSTER EJ ORGINALBAND STÅL
Utrop: 2 400 kr
1 VÄCKAR-UR JAEGER LE COULTRE #720811 DOUBLÉ
Utrop: 3 600 kr
1 HERRUR EBEL 18 K"IN GOD WE TRUST" MED BAND(EJ ORGINAL) 18 K. Vikt 67,09g
Utrop: 18 000 kr
1 HERRARMBANDSUR CERTINA 18K GRAVERAD MED DOUBLÉBAND
Utrop: 725 kr
Lördag 20 sep 2003
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm