321 - 340 av 454
1...161718...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 9 augusti 2003

Klubbad för

1 Par manchettknappar i silver design:Efva Attling. Vikt 23,2g

Utrop: 650 kr

2 Matkvivar och 2 matgafflar i silver mod. Rosenholm

700 kr

Utrop: 650 kr

1 Silver-skål samiskt arbete (graverad). Vikt 112g

650 kr

Utrop: 450 kr

12+1 Bakelsegafflar, 12 kaffeskedar, 1 tesked, förgyllda med emalj i olika färger, modell David Andersen

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Vas Tenn av "svenskt tenn" h. 16 cm . Handcicelerad Göthliw (mindre buckla) år 1968

Utrop: 1 100 kr

1 Herrarmbandsur Rolex oyster date 18k med läderband (plastglas) samt etui

Utrop: 23 500 kr

ROLEX, Oyster perpetual datejust, Damur, ref. nr. 69173, Serie nr. R852796, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, jubiléelänk, MARKNADSVÄRDE : 16.000 kr.

13 300 kr

Utrop: 14 500 kr

1 Herrur Storm Navigator stål (något repig)

400 kr

Utrop: 450 kr

1 Ring med vita stenar 18k stl. 19. Vikt 5,7g

375 kr

Utrop: 475 kr

1 Herrarmbandsur Citizen kvarts doublé

Utrop: 500 kr

1 Herrarmbandsur Omega automat stål med def läderband (60-tal)

650 kr

Utrop: 700 kr

1 Armbandsur Swatch HOT (stel modell) med etui

325 kr

Utrop: 300 kr

1 Damarmbandsur Jaeger-leCoultre Reverso manuell Ref:266.8.44 med diam. 0,30ct och läderband med cert i ask

20 500 kr

Utrop: 23 000 kr

1 Herrarmbandsur Longines stål Dolce Vita automat

1 Damarmbandsur Certina kvarts med x-länksarmband 18k (kräver batteribyte, graverad boett). Vikt 19,89g

Utrop: 1 500 kr

1 Herrarmbandsur Omega Constellation automat 1960-tal 18k med läderband (ej original, graverad boett samt urtavla ngt skadad)

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr